YATAK TEMİZLEME

Yatak temizleme ustalık isteyen bir işlemdir. Profesyonelce yapıldığında yatağı tanıyamayacağınız kadar temiz hale getirir.  Yatak temizleme işinde yatağın görüntüsünü düzeltmekten ziyade yatağın derinlenmesine temizlenmesi en önemli noktadır. Yataklar evlerimizin en hassas eşyalarıdır. Çünkü direkt olarak sağlığımıza yönelik sorunlar oluşabilmektedir.

Periyodik olarak mutlaka yatak temizleme hizmeti almalısınız. 6 ayda bir kere yataklarınızı temizletmeniz uygun bir periyottur. Yatak yıkama hizmetini Hijyenix Koltuk Yıkama olarak veriyoruz.

YATAK TEMİZLİĞİ

Yataklarını devamlı temiz tutmak isteyen müşterilerimiz için yatak temizliği hakkında bir kaç bilgi vermek istedik. Yatağınızı temiz tutmak istiyorsanız en az haftada bir kere mutlaka nevresimlerinizi değiştirmelisiniz. En uygun süre haftada 2 keredir.

 

Bir diğer temiz tutma yöntemi ise mutlaka yatak koruyu ped kullanmanızdır. Bu nokta çok önemli. Yatak koruyucu pedler yatakla nevresim arasına serilir. Bu sayede özellikle yaz aylarında terlediğinizde sıvı geçirmez özelliği ile yataklarınızı korur. Bu pedleri nevresim değiştirirken mutlaka değiştirmenizi tavsiye ediyoruz.

Detaylı ev temizliği yaptığınızda mutlaka elektrik süpürgesinin uygun başlığı ile yataklarınızı süpürün. Kullandığınız makine sulu süpürge ise daha hassas bir temizlik yapmış olursunuz. Toz torbalı süpürgeler biz göremesek de tozları tekrar evin içine dağıtmaktadır. Yeni sistem makineler daha iyi olsa da biz yinede sulu sistem yada torbasız makineleri tavsiye ediyoruz.

 

YATAK YIKAMA NASIL YAPILIR ?

Yatak yıkama nasıl yapılır sorusu müşterilerimiz tarafından sıklıkla soruluyor. Siz aramadan biz sizleri bu yazımızla bilgilendirmek istedik. Yataklar yerinde yıkama sistemi ile oldukları yerde temizlenmektedirler. Bu iş için üretilmiş ithal makineler ile evlerinize gelerek hizmet veriyoruz. Özel yıkama şampuanları kullanılarak yataklarınızı yıkıyoruz. Ayrıca yataklarda bulunan lekeler için özel leke çıkarıcılar kullanıyoruz. Yataklarınızı son sistem makineler ile çok kısa sürelerde temizliyoruz.

Yıkama sonrası çok kısa sürelerde yataklar kullanıma hazır hale geliyor. Yaz – Kış farketmeksizin yataklarınızı temizleyebiliyoruz. Yüksek vakum gücüne sahip makinelerimiz yataklarınızın ıslak kalmalarını engellediği gibi aynı zamanda çabuk kurumalarını sağlıyor.

Hakkımızda

2014 yılında kurduğumuz Hijyenix Koltuk Yıkamanın merkezi Buca’da olup, İzmir'in tüm semtlerine 7 gün 24 saat ücretsiz servisimiz bulunmaktadır. Tamamı profesyonel ekibimizle ve sanayi tipi profesyonel ekipmanlarımızla yerinde yıkama yaparak sizlere temizlik ve hijyen garantisi sunuyoruz. Güler yüzlü personelimizle hizmetinizdeyiz.

Adresimiz

Mustafa Kemal Mahallesi

697/17 Sokak No:2/A

Buca İZMİR

Telefon : 0543 611 19 14

Çalışma Saatlerimiz

Size En İyi Hizmeti Verebilmek İçin 7 Gün 24 Saat Hizmetinizdeyiz.