STOR PERDE YIKAMA

 

Son zamanların en çok tutulan perdesi kuşkusuz stor perdeler. Önceden belli bir kesimin kullandığı bu perdeleri artık tüm evlerde görebiliyoruz. Bu nedenle evde vermiş olduğumuz yıkama hizmetlerine uzun bir süre önce stor perde yıkama hizmetini de ekledik. Bu hizmetimizde iki türlü yıkama şeklimi var. Bunlardan ilki evde yerinde yapılan stor perde yıkama, diğeri ise fabrikada yapılan stor perde yıkama işlemidir.

EVDE STOR PERDE YIKAMA

Evde stor perde yıkama hizmeti oldukça pratiktir. Evlerin perdesiz kalmaması için bu hizmeti veriyoruz. Profesyonel ekiplerimiz uygun yıkama makineleri ve stor perde yıkama şampuanları ile evlerinize gelerek stor perdelerinizi evde yıkıyorlar. Stor perdeleriniz duruma göre asılı oldukları yerde,bir diğer yöntemde uygun yer var ise yere serilerek temizlenmekte ve de uygun makineler ile durulanarak temizlenmektedirler.

ZEBRA STOR PERDE YIKAMA

Zebra stor perde yıkama hizmetimiz diğer stor yıkamalara göre biraz daha farklıdır. Zebra storlar diğerlerine göre çok daha hassas perdelerdir.

Bu perdeler özenle ve hassasiyetle yıkanarak zarar görmesi engellenmelidir. Bizler zebra stor perdelerinizi bu hassasiyetle temizliyoruz. Detaylı temizlik hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bizi arayabilirsiniz

Hakkımızda

2014 yılında kurduğumuz Hijyenix Koltuk Yıkamanın merkezi Buca’da olup, İzmir'in tüm semtlerine 7 gün 24 saat ücretsiz servisimiz bulunmaktadır. Tamamı profesyonel ekibimizle ve sanayi tipi profesyonel ekipmanlarımızla yerinde yıkama yaparak sizlere temizlik ve hijyen garantisi sunuyoruz. Güler yüzlü personelimizle hizmetinizdeyiz.

Adresimiz

Mustafa Kemal Mahallesi

697/17 Sokak No:2/A

Buca İZMİR

Telefon : 0543 611 19 14

Çalışma Saatlerimiz

Size En İyi Hizmeti Verebilmek İçin 7 Gün 24 Saat Hizmetinizdeyiz.