KOLTUK YIKAMA

 

Koltuk yıkama ev hanımları için büyük kolaylıklar sağlayan bir iştir. Eskiler koltukları silerek temizlerlerdi. Bir kova bir bez ile o günün şartlarında koltukları temizlediğimizi sanırdık. Gelişen teknoloji ile paralel koltuk yıkama ekipmanları üretilmeye başlandı. Bu makineler ile derinlemesine temizlik yapılabildiği söylendi. Biz İzmir Koltuk Yıkama olarak o yıllarda merakla bu işe başladık. 2014 yılından beri dünyada üretilen en kaliteli koltuk yıkama makineleri ile sizlere bu hizmeti sunuyoruz.

 

Bu hizmeti size sağlarken içimiz çok rahat. Çünkü bizler en iyi makineler, en iyi koltuk yıkama şampuanları, en iyi leke çıkarıcılar kullanırken personellerimizi özenle seçiyor, birçok eğitimi kendilerine vererek evlerinize göndermeye başlıyoruz.

Koltuk yıkama hizmetini tüm yıl veriyoruz. Bu iş kesinlikle mevsimsel verilecek bir hizmet değildir. Havalar soğuduğunda da koltuklar yıkanabilir ve kısa sürelerde kurur. Bu hizmet senede 2 kere alınmalıdır. Özellikle kış ayları sonunda evlerde bulunan ısınma sistemlerinin islerinden dolayı evde bulunan koltuk, perde halılar fazlaca kirlenir. Bu nedenle bahar başlangıçlarında mutlaka koltuklarınızı yıkatınız. Koltukların renginin solmasının en önemli nedenlerinden biride kışın is ve dumana maruz kalmış koltuklardır. Doğalgaz peteklerinden biz göremesek de ciddi miktarda duman çıkabilmektedir. Bunu beyaz tül perdelerimizden anlayabiliriz. Kış bitiminde mutlaka evinizde detaylı temizliğe önem gösterin. Bunların başında da koltuklarınız gelsin. Sağlığını düşünen herkesin yaptırması gereken bir temizliktir.

 

KOLTUK NASIL YIKANIR

Koltuklar Profesyonel koltuk yıkama makineleri ve Profesyonel ekiplerle yıkanır. Kullanılacak ürünlerin eğitiminin alınmış olması gerekmektedir. Aksi taktirde koltuklarınız zarar görebilir.  Bizler size garantili, tertemiz, yıpranmamış, solmamış, yırtılmamış, rengi canlanmış mis gibi koltuklar vaat ediyoruz.

YERİNDE KOLTUK YIKAMA

Yerinde koltuk yıkama hizmetimiz ile sizi nakliye ücretlerinden kurtarıyoruz. Evde koltuksuz kalmaktan kurtarıyoruz. Yüksek döşeme kaplama ücretlerinden kurtarıyoruz. Yerinde koltuk yıkama hizmetimiz ile koltuklarınız bulundukları yerlerde çok ekonomik koşullarda yıkanır. Kısa zamanda hazır olur.

EVDE KOLTUK YIKAMA

Evde koltuk yıkama ev hanımlarının en sık tercih ettiği ev hizmetlerinden biri olmayı başardı. Verilen bu faydalı hizmet sayesinde koltuklarınız bulunduğu yerde yani evde yıkanıyorlar. Bir nevi koltuk yıkama fabrikası evinize geliyor. Evde yıkama hizmetinin avantajlarından faydalanmak için hemen bizi arayın, randevunuzu alın. Koltuklarınızın evinizde gözünüzün önünde tertemiz olsun.

Hakkımızda

2014 yılında kurduğumuz Hijyenix Koltuk Yıkamanın merkezi Buca’da olup, İzmir'in tüm semtlerine 7 gün 24 saat ücretsiz servisimiz bulunmaktadır. Tamamı profesyonel ekibimizle ve sanayi tipi profesyonel ekipmanlarımızla yerinde yıkama yaparak sizlere temizlik ve hijyen garantisi sunuyoruz. Güler yüzlü personelimizle hizmetinizdeyiz.

Adresimiz

Mustafa Kemal Mahallesi

697/17 Sokak No:2/A

Buca İZMİR

Telefon : 0543 611 19 14

Çalışma Saatlerimiz

Size En İyi Hizmeti Verebilmek İçin 7 Gün 24 Saat Hizmetinizdeyiz.