KARABAĞLAR KOLTUK YIKAMA

Karabağlar koltuk yıkama firması olarak siz değerli müşterilerimize  beş yıldır profesyonel olarak sadece koltuk yıkama sandalye , yatak , ve  yerinde halı yıkama hizmeti sunmaktayız.Hijyenix Karabağlar koltuk yıkama  olarak siz degerli müşterilerimize yıkama yaptıracağınız tüm eşyalar ve koltuklarınız için garanti vermekteyiz.Hijyenix Karabağlar koltuk yıkamada yıkattıgınız her koltuk ve eşyada solma yıpranma veya benzeri bir durum için yüzde yüz güvencemiz altındasınız.

Kullandığımız ürünler ve deterjanlar alman markası olan kaercher markalı olup piyasadaki en kaliteli ve fiyatı en yüksek ürünlerdir.Bu sayede kaliteden ödün vermeden en iyi hizmeti verebilmekteyiz.

Gelişen teknolojiyi sürekli takip ederek en iyi ekipmanları kullanmaktayız.

Kullanılan koltuk yıkama ekipmanları her zaman en kaliteli makinalardan oluşmaktadır ve en önemlisi ise çalışan personellerimiz sürekli gereken eğitimleri almış ve sadece koltuk yıkama işi yapan profesyonellerden oluşmaktadır.

 

Koltuklarınızı yıkamadan ve sizin memnuniyetinizi görmeden bir ödeme talep etmemekteyiz.Önem verdigimiz en önemli nokta olan müşteri memnuniyeti bizim için her zaman ilk başta gelmektedir. Hijyenix Karabağlar koltuk yıkama firması Karabağları’ın tüm mahallelerinde servisi bulunan Karabağlar bölgesinin en büyük koltuk yıkama firmasıdır.

 

Hijyenix Karabağlar koltuk yıkama dan randevu aldığınız zaman size verilen saatte personelimiz ev veya iş yerinize temizlik için gelir.Koltuklarınızın kumaşına en uygun şekilde deterjanını kullanır ve yıkama uygulamasını yapar.Bu yıkamada uygulanacak yöntem ve kullanılacak deterjan ne olursa olsun siz fazladan bir ücret ödemezsiniz.Gelen arkadaşlarımız yıkanacak koltuk için  en iyi sistemi seçer ve yıkama işlemini gerçekleştirir.

Hijyenix Karabağlar koltuk yıkamada temizlenen koltuk kusma yapar mı ?

 

Hijyenix Karabağlar koltuk yıkama firmasına evde koltuk yıkama da kesinlikle kusma olmaz çünkü bu sorunu firma olarak çözmüş bulunmaktayız ve işlemlerimizi  dikkatli bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Yüksek vakum gücüne sahip ekipmanlar ile temizleme yapmaktayız. Yüksek vakum gücüne sahip ekipmanlar koltukta su bırakmaz ve kusmaya neden olabilecek imkan bırakmaz.Ancak siz silme yapınca kirli suyu aslında alt kısma itersiniz buharlaşmayla beraber koltukta kusma dediğimiz sorun baslar .Hijyenix Karabağlar Koltuk yıkama personelinin temmizleme yaptığı yaptığı eşyalarda kesinlikle bu sorun yaşanmaz.

Hijyenix koltuk yıkama Karabağlar’da her zaman yanınızda.

Hakkımızda

2014 yılında kurduğumuz Hijyenix Koltuk Yıkamanın merkezi Buca’da olup, İzmir'in tüm semtlerine 7 gün 24 saat ücretsiz servisimiz bulunmaktadır. Tamamı profesyonel ekibimizle ve sanayi tipi profesyonel ekipmanlarımızla yerinde yıkama yaparak sizlere temizlik ve hijyen garantisi sunuyoruz. Güler yüzlü personelimizle hizmetinizdeyiz.

Adresimiz

Mustafa Kemal Mahallesi

697/17 Sokak No:2/A

Buca İZMİR

Telefon : 0543 611 19 14

Çalışma Saatlerimiz

Size En İyi Hizmeti Verebilmek İçin 7 Gün 24 Saat Hizmetinizdeyiz.