HALIFLEKS YIKAMA

Halıfleks yıkama evinizin, iş yerinizin havasını değiştiren aynı zamanda sağlıklı yaşam alanları kullanımının en önemli noktasıdır denilebilir. Halılar mikrop, bakteri, akar ve mite üremesini çok uygun eşyalardır. Özellikle iş yerlerindeki halıların üzerine ayakkabı ile basıldığı için çok kolay kirlenmekte ve sağlığınızı tehdit etmektedir. Belirli periyotlarda mutlaka halıflexlerin temizlenmesi gerekmektedir.

Halıfleks yıkama hizmetini Hijyenix  Koltuk Yıkama firması olarak en iyi şekilde sunuyoruz.

Halıfleks, yerinden kaldırılması mümkün olmayan, yapıştırıcı aracılığı ile yere sabitlenmiş halılara verilen isimdir. Halıflexlere duvardan duvara halıda denilmektedir. Bu halıları yerinden söktürüp halı yıkama fabrikalarına göndermek, sonrasında tekrar usta tutup yerlerine yapıştırılmasını sağlamak oldukça masraflıdır. Bu konuda duvardan duvara halı yıkama hizmetimiz ile size yardımcı olabiliriz.

HALIFLEKS YIKAMA NASIL YAPILIR ?

Halıfleksler bilindiği üzere oldukları yerde yıkanırlar. Bu işlemde tabiri caizse halı yıkama fabrikası evinize gelir. Halıfleks yıkama nasıl yapılır sorusunu cevaplamaya çalışalım.

Öncelikle halı süpürülerek tozlarından arındırılır. Sonrasında halının cinsine uygun yıkama şampuanı seçilir. Halı fırçalama makinesi ile halılar fırçalanır. Bu işlem halının tüm kirlerini çıkarır. Halıda bulunan ve kalan lekeler için ekstra bir çalışma yapılır. Tüm lekeler çıkarıldıktan sonra durulama safhasına geçilir. Vakum gücü yüksek makineler ile halıdaki kirler emilirken aynı zamanda durulama yapılır. Halıya bolca temiz su verilerek emdirilir. Bu işlem aynı anda gerçekleştiğinden dolayı halı ıslak kalmaz ve kısa sürede kurur.

Hakkımızda

2014 yılında kurduğumuz Hijyenix Koltuk Yıkamanın merkezi Buca’da olup, İzmir'in tüm semtlerine 7 gün 24 saat ücretsiz servisimiz bulunmaktadır. Tamamı profesyonel ekibimizle ve sanayi tipi profesyonel ekipmanlarımızla yerinde yıkama yaparak sizlere temizlik ve hijyen garantisi sunuyoruz. Güler yüzlü personelimizle hizmetinizdeyiz.

Adresimiz

Mustafa Kemal Mahallesi

697/17 Sokak No:2/A

Buca İZMİR

Telefon : 0543 611 19 14

Çalışma Saatlerimiz

Size En İyi Hizmeti Verebilmek İçin 7 Gün 24 Saat Hizmetinizdeyiz.