GAZİEMİR KOLTUK YIKAMA

Gaziemir koltuk yıkama firması olarak beş yıldır profesyonel olarak sadece koltuk yıkama sandalye , yatak , ve de yerinde halı yıkama hizmeti sunmaktayız.Gaziemir koltuk yıkama firması olarak siz degerli müşterlerine yıkama yaptıracagınız tüm eşyalar ve koltuklarınız için firma güvencesini en üst seviyede vermekteyiz.Hijyenix Koltuk yıkama Gaziemir'de yıkattıgınız her koltuk ve eşyada solma yıpranma veya benzeri bir durum için yüzde yüz güvencemiz altınızdasınız.

Kullandığımız deterjanlar alman markası olan kaercher markalı olup piyasadaki en kaliteli ve fiyatı en yüksek ürünlerdir.Bu sayede kaliteden ödün vermeden hizmet verebilmekteyiz.

Kullanılan koltuk yıkama ekipmanları her zaman en kaliteli makinalardan oluşmaktadır ve en önemlisi ise çalışan personellerimiz sürekli gereken eğitimleri almış ve sadece koltuk yıkama işi yapan profesyonellerden oluşmaktadır.

 

Koltuklarınızı yıkamadan ve sizin memnuniyetinizi görmeden bir ödeme talep etmemekteyiz.Önem verdigimiz en önemli nokta olan müşteri memnuniyeti bizim için her zaman ilk başta gelmektedir. Hijyenix Gaziemir koltuk yıkama firması Gaziemir'in tüm mahallelerinde servisi bulunan Gaziemir'in en büyük koltuk yıkama firmasıdır.

 

Hijyenix Gaziemir koltuk yıkama dan randevu aldığınız zaman size verilen saatte personelimiz ev veya iş yerinize temizlik için gelir.Koltuklarınızın kumaşına en uygun şekilde deterjanını kullanır ve yıkama uygulamasını yapar.Bu yıkamada uygulanacak yöntem ve kullanılacak deterjan ne olursa olsun siz ekstra ücret ödemezsiniz.Gelen arkadaşlarımız yıkanacak koltuk için  en iyi sistemi seçer ve de temizliğin en iyi sonuca ulaşmasını sağlar. Yerinde koltuk yıkama nakliye işlemine gerek olmadığı için en maliyetsiz uygulamadır.

Hijyenix koltuk yıkama Gaziemir'de koltuk yıkamada koltuk kusma yapar mı ?

Hijyenix Gaziemir koltuk yıkama firmasına evde koltuk yıkama da kesinlikle kusma olmaz çünkü siz evde silme yaptığınız zaman koltuk yıkama ile aynı sonuca ulaşmanız zordur .Yüksek vakum gücüne sahip ekipman gerekir. Yüksek vakum gücüne sahip ekipmanlar koltukta su bırakmaz ve kusmaya neden olabilecek imkan bırakmaz ancak siz silme yapınca kirli suyu aslında alt kısma itersiniz buharlaşmayla beraber koltukta kusma dediğimiz sorun baslar .Hijyenix Koltuk yıkama Gaziemir yıkama yaptığı eşyalarda kesinlikle bu sorun yaşanmaz.

Hijyenix koltuk yıkama Gaziemir'de her zaman yanınızda.

Hakkımızda

2014 yılında kurduğumuz Hijyenix Koltuk Yıkamanın merkezi Buca’da olup, İzmir'in tüm semtlerine 7 gün 24 saat ücretsiz servisimiz bulunmaktadır. Tamamı profesyonel ekibimizle ve sanayi tipi profesyonel ekipmanlarımızla yerinde yıkama yaparak sizlere temizlik ve hijyen garantisi sunuyoruz. Güler yüzlü personelimizle hizmetinizdeyiz.

Adresimiz

Mustafa Kemal Mahallesi

697/17 Sokak No:2/A

Buca İZMİR

Telefon : 0543 611 19 14

Çalışma Saatlerimiz

Size En İyi Hizmeti Verebilmek İçin 7 Gün 24 Saat Hizmetinizdeyiz.