BUCA KOLTUK YIKAMA

 

Buca geneline yılın her günü hizmet veren ve Buca koltuk yıkama alanında en iyi, en uygun koltuk yıkama fiyatları, en ucuz, en temiz, en kaliteli ve en sağlıklı koltuk yıkama hizmeti veren firmamız Buca koltuk yıkama firmaları arasında en çok tercih edilen, servis ağı geniş, profesyonel ekibi son teknoloji  makinalarıyla yerinde koltuk yıkama hizmeti vermektedir.

 

Koltuklar kullanımları açısından zamanla kirlenir ve yıkanmadığı sürece bu kirler birer bakteri yuvasına dönüşerek sağlığımızı tehdit eder hale gelebilir.Bu nedenle koltuklarımızın düzenli bir şekilde insan sağlığına zarar vermeyen temizlik ilaçları ve uzman ekiplerce belirli aralıklarla ve sürekli temizlenmesi gerekmektedir. Buca genelinde stor perde yıkama hizmetimiz de vardır, stor perdeleriniz itina ile yıkanmaktadır. Evde ve iş yerinde kullandığımız  stor perde, yatak, sandalye, yorgan ve battaniye gibi alırken ve kullanırken sağlık açısından değer verdiğimiz eşyalarımızın da belirli periyotlarda yıkanması ve temizlenmesi gerekir. Hijyenix koltuk yıkama, Buca'da her zaman bir telefon kadar yakın olup kirlenen ve yıpranan perdeleriniz içinde Buca  bölgesinde  hizmet veren firmalar arasında bir numaradır. Koltuk yıkama Buca bölgesinde verilen hizmetler kapsamında eski bir hizmet olsa bile bu hizmeti sunan firmaların kendilerini yenilememesi biraz can sıkıyor. Biz Hijyenix Koltuk Yıkama olarak gelişen teknolojiye ayak uydurarak sürekli kendimizi yenilemekteyiz. Kullanmış olduğumuz koltuk yıkama makinaları ve temizlik malzemelerimiz piyasada bulunan en yeni ve en profesyonel ürünlerdir.

Hakkımızda

2014 yılında kurduğumuz Hijyenix Koltuk Yıkamanın merkezi Buca’da olup, İzmir'in tüm semtlerine 7 gün 24 saat ücretsiz servisimiz bulunmaktadır. Tamamı profesyonel ekibimizle ve sanayi tipi profesyonel ekipmanlarımızla yerinde yıkama yaparak sizlere temizlik ve hijyen garantisi sunuyoruz. Güler yüzlü personelimizle hizmetinizdeyiz.

Adresimiz

Mustafa Kemal Mahallesi

697/17 Sokak No:2/A

Buca İZMİR

Telefon : 0543 611 19 14

Çalışma Saatlerimiz

Size En İyi Hizmeti Verebilmek İçin 7 Gün 24 Saat Hizmetinizdeyiz.