ARABA KOLTUĞU YIKAMA 

Araba Koltuğu Yıkama hizmetimiz ile ev koltuklarınıza verdiğimiz kusursuz hizmeti araçlarınız için de sunuyoruz. Özellikle açık renk oto koltukları çok kısa zamanda kirlenirler. Genellikle adı fazlasıyla bilinen araç yıkama firmalarına başvurarak koltukları temizletiriz. Fakat bu firmaların yıkama fiyatları oldukça yüksektir. Çoğu insan bu fiyatlarla yıkama yaptırmak yerine oto koltuklarını kendi imkanları ile temizlemeye çalışırlar. Araç koltuğu yıkama hizmetimiz ile her keseye uygun şekilde araba koltuk yıkama hizmeti veriyoruz.

OTO KUAFÖR

Oto kuaför yani araçların detaylı temizlik bakımına girmesi. Biz Hijyenix Koltuk Yıkama olarak oto kuaför hizmetini ayağınıza getiriyoruz. İzmir genelinde hizmet sunan servislerimiz aracınızın bulunduğu yere gelerek orada Araç iç yıkama, Tavan yıkama, Araç koltuğu yıkama, Taban halılarının yıkanması ve Oto Kuaför hizmetiniz sunuyoruz.Hijyenix Koltuk Yıkama olarak araç koltuğu yıkama hizmetini de %100 hijyenik olarak yapmaktayız.

ARAÇ KOLTUĞU NASIL YIKANIR?

Müşterilerimiz tarafından Araç koltuğu nasıl yıkanır konusu hakkında bir çok soru alıyoruz. Araç koltuk kumaşları sürücülerin konforu açısından özel olarak üretilirler. Genellikle nefes alan bol delikli kumaşlardan imal edilirler. Temizlikleri tam anlamı ile profesyonellik ister. Peki araç koltuğu nasıl yıkanır?

Araç koltuk yıkama işlemine başlanmadan önce kumaşa uygun deterjan seçimi yapılır. Koltuklar yüksek çekim gücüne sahip makinelerle vakumlanırlar. Bu sayede tozlardan kurtulurlar. Ardından seçilen yıkama şampuanı ile bir yıkama karışımı hazırlanır. Bu karışım uygun ekipman aracılığı ile koltuklara püskürtülürler. Koltuklardaki leke ve kirler bu sayede kusarak yüzeye çıkar. Kiri ve lekesi kusturulan koltuklar uygun makine ile yıkanmaya başlanır. Araç koltuğu yıkama makineleri koltuklara temiz su verirken aynı zamanda kirli suyuda emerler. Bu sayede koltuk kirlerinden arınırken aynı zamanda da durulanmış olur. Yıkama işlemi böylece sonlanır. Koltuklar ortalama 4 saat içinde kuruyarak kullanıma hazır hale gelirler.

DERİ ARAÇ KOLTUKLARININ TEMİZLİĞİ

Deri araç koltukları nasıl temizlenir sorunun cevabı oldukça basit. Bu iş kesinlikle tecrübeye dayalıdır. Deri araç koltukları özel solüsyonlar ile temizlenebilmektedir.

Araba koltuklarının deri bölümlerinin tespiti yapılarak su ile teması önlenir. Lekeli bölümlere özel ilgi gösterilerek lekelerinden arındırılan deri araç koltuğu yıkama işlemine geçilir. Deri koltukların tümü uygun temizlik solüsyonları ile temizlenir. Bu işlem sonrasında kuruyan ve solüsyonu emen koltuklara deri bakım ürünleri uygulamaları yapılarak parlatılır ve ömrünün uzaması sağlanır. İşlem bu şekilde sonladırılır. 1 saat içerisinde kullanıma hazır hale gelir.

Hakkımızda

2014 yılında kurduğumuz Hijyenix Koltuk Yıkamanın merkezi Buca’da olup, İzmir'in tüm semtlerine 7 gün 24 saat ücretsiz servisimiz bulunmaktadır. Tamamı profesyonel ekibimizle ve sanayi tipi profesyonel ekipmanlarımızla yerinde yıkama yaparak sizlere temizlik ve hijyen garantisi sunuyoruz. Güler yüzlü personelimizle hizmetinizdeyiz.

Adresimiz

Mustafa Kemal Mahallesi

697/17 Sokak No:2/A

Buca İZMİR

Telefon : 0543 611 19 14

Çalışma Saatlerimiz

Size En İyi Hizmeti Verebilmek İçin 7 Gün 24 Saat Hizmetinizdeyiz.